Banka e Bashkuar e Shqipërisë thirrje e hapur për tender - Business Magazine Albania

Banka e Bashkuar e Shqipërisë thirrje e hapur për tender

Banka e Bashkuar e Shqipërisë

Banka e Bashkuar e Shqipërisë po implementon shërbimin e Internet/Mobile Banking dhe Sistemit të Procesimit të Aplikimeve të Kredisë me qëllim krijimin e lehtësive për klientët e saj dhe mundësimin e një procesi eficent të bankingut.

Kemi kënaqësinë të mirëpresim të gjithë ofertuesit e kualifikuar për të marrë pjesë në procesin e ofertimit.

Një ofertues duhet të jetë i gatshëm të ofrojë zgjidhje për sa më poshtë vijon:

  • Software për origjinën e kredisë për klientët korporatë, biznes i mesëm dhe i vogël
  • Software për origjinën e kredisë për klientët individë
  • Internet/Mobile Banking për klientët e biznesit korporatë, të mesëm dhe të vogël
  • Internet/Mobile Banking për klientët individë
  • Një zgjidhje bankare të integruar që mundëson në të njëjtën kohë shërbime bankare dhe mobile

Për informacion më të detajuar për RFP, dokumentet dhe modalitetet e tjera ju lutemi ndiqni linkun më poshtë: uba.com.al 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #26 - Korrik 2021

Ditët e nxehta të kësaj vere mund t’i freskoni me artikujt e revistës 26 të Businessmag. Një numër i pasur me artikuj rreth sipërmarrjeve në fusha të ndryshme, por edhe profileve interesante të sipërmarrësve. Që në kopertinë vini re dy djem që po çojnë përpara sipërmarrjen e ngirur nga prindërit. Një model për t’u ndjekur nga shumë sipërmarrje të tjera. Idetë e reja, nismat e reja në biznes sot janë më të rëndësishme se kurrë për të mundësuar suksesin.
Zhvillimet në disa tregje mund t’i gjeni në brendësi të revistës. Të tilla janë tregjet e real estate dhe ai i shërbimit postar.

Zhvillimet në fushën e teknologjisë këtë vit vijnë me 10 gjetjet më të rëndësishme teknologjike, të cilat janë orientuar shumë drejt zhvillimeve shëndetore.

Diaspora vjen me profilin e një sipërmarrëseje në fushën e stilimit dhe qepjes së veshjeve. Ornela ka arritur të hapë tre dyqane shërbimi, ku përshtaten brandet më të mëdha sipas nevojave të klientit.

Edukimi është një temë e prekur nga ne në këtë numër, pasi sfidat e edukimit në këtë vit pandemik kanë qenë të mëdha. Sjellim dy akademi me zhvillimet e tyre dhe qasjen ndaj edukimit gjatë pandemisë, si dhe mundësinë e edukimit të fëmijëve në format më të mira të mundshme.

Në brendë…

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0