Albsolution, partner në biznes, tashmë edhe online


Albsolution, pjesë e Albpastrim është një kompani që merret me shitjen e produkteve dhe të pastrimit duke ndjekur standardet ndërkombëtare për të përmbushur kënaqësinë e konsumatorit. Shet dhe shpërndan një gamë të plotë të produkteve të pastrimit dhe dizinfektimit të cilësisë të përshtatshme për hotele, restorante, qendra ushqimore, fasoneri, spitale dhe qendra mjekësore, etj.

Vizioni i saj është : Të jetë një lider konkurrues në sektorin e shitjes së produkteve të pastrimit në nivel lokal dhe global, duke zhvilluar dhe përmirësuar vazhdimisht produktet e tyre, duke mbetur të vërtetë për vlerat e tyre bazë.

Pse Albsolution?

Albsolution promovon dinjitetin dhe respektin e punonjësve me shërbim të shkelqyer dhe  zgjidhje krijuese për klientin, rezultate reciprokisht të dobishme dhe cilësi të qëndrueshme.

Me më shumë se 700 biznese, produktet me cilësi të lartë zgjidhin probleme për këto kompani çdo ditë dhe reputacioni për inovacionin dhe përsosmërinë e produktit njihet tashmë në mbarë tregun.

Tashmë edhe në E-commerce, ku ju mund të blini nga shtepia apo kudo që ndodheni pa patur nevojë të shkoni diku fizikisht.

Përmes informacionit të detajuar të produkteve dhe gatishmërinë e shërbimit të klientit për t’ju përgjigjur konsumatorit, ju mund të blini vetëm me një klik, duke shtuar në shportën tuaj produktin e  preferuar.

Me një ekip dhe angazhim maksimal, sigurohen që produktet të mbërrijnë në kohë në shtëpinë, zyrën, biznesin apo ccdo ambjent tjetër ku ndodheni duke ofruar produkte të higjenës, eco friendly, të cilat reduktojnë koston dhe kohën në përdorim.

Markat ndërkombëtare si Vileda professional, Dr.Schnell, Rubbermaid, Mars Tissue, Finezza Etj, me të cilat bashkëpunon, i japin garanci dhe cilësi maksimale.

Në përgjigje të sfidës për arritjen e performancës së vazhdueshme, në sfondin e rregullimeve gjithnjë e më të forta, më shumë profesionistë i besojnë kompanisë Albsolution për të vendosur standardin në pastrim dhe mirëmbajtje.

Ne qendër të biznesit është klienti, sigurimi i tyre, më shumë se një shitje!

Mendo ndryshe me Albsolution

Zgjidhni Partnerin tuaj në biznes!

Email:[email protected]

[email protected]

Tel:355 69 60 58 151

355 67 20 09 257

Adresa:Autostrada Tr-Dr,Km 7,Tirane

www.albsolution.al

Must watch
Business Mag Nr. #22 - Dhjetor 2019

Kemi ndjekur me vëmendje zhvillimet në ekonomi, e në veçanti ata që ne i quajmë gjeneratorët e kësaj ekonomie, sipërmarrësit privatë. Padyshim që sfidat janë të mëdha. Tregje të pa konsoliduara, konkurrencë e pandershme në shumë sektorë, pak mundësi për financim dhe investime në projekte të reja, Por ne kemi vërejtur gjithashtu një dinamikë e dëshirë të madhe për të ecur përpara.

Në Numrin 22 të Revistës së Businessmag, ju do të gjeni sipërmarrës të dhjetëvjeçarit të fundit, të cilët po shënojnë historinë e tyre të suksesit pa u ndier. Aktivë, energjikë, vizionarë dhe shumë të thjeshtë, ata mund të jenë një model shumë i mirë për t’u ndjekur. I tillë është Urani. Pasioni për perfeksionizëm e siguri nuk ia ul ritmin marramendës të ngritjes dhe zhvillimit të një biznesi. Ai sot ka ngritur një rrjet biznesesh të tija dhe administron edhe sipërmarrje të tjera.

Në brendësi të revistës do të gjeni edhe sipërmarrës të tjerë, nga Shqipëria dhe Kosova.

Ky numër u është dedikuar personazheve të suksesshshëm dhe zhvillimit të aftësive në shërbim të tregut. Ndaj i kemi dedkuar një paketë speciale artikujsh kapitalit njerëzor, rëndësisë së tij, sfidave dhe projekteve të vitit të arshshëm, të prezantuara në Shkollën Verore organizuar nga projekti zviceran “Aftësi për Punë”.

Mes personazheve ju sjellim Brizida Delvina, administratore e një hoteli në Tiranë, Ajo ka zhvilluar një karrierë ideale në fushën e hoteleri-turizmit. Edhe pse Brizida pëlqen të rrijë larg vëmendjes, ajo është një model frymëzues dhe një mentore e mundshme, tashmë edhe për ju që do …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale