AIDA, në mbështetje të produkteve "Made In Albania" - Business Magazine Albania

AIDA, në mbështetje të produkteve “Made In Albania”

AIDA

Agjencia Shqiptare e Zhvillimit të Investimeve (AIDA), vijon mbështetjen e bizneseve shqiptare dhe produkteve ‘Made in Albania’ nëpërmjet fushatës promovuese #eduashqip

Nëse jeni një biznes apo artizan, prodhoni të mira nga duart tuaja, doni t’i prezantoni produktet në vendin e origjinës, kontaktoni në: [email protected], ose në numrin e telefonit 04 225 1001. AIDA synon t’ju mbështesë të bëni të njohur produktin tuaj.

“Zgjidh të vendit” i jep jetë produkteve autentike dhe unike, duke bërë bashkë çdo copëz që formon historinë e Shqipërisë me vlera.

Qëllimi i AIDA-s është të njohim, zgjedhim dhe duam çdo ditë produktet shqiptare.

Shfletoni Katalogun e parë vjetor “Made in Albania” dhe njihuni me produktet.

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0