A eshte ky produkt, celesi i fitness te Cristiano Ronaldos? (VIDEO)


Ne videon bashkangjitur, ju do te shihni Ronaldon i cili i ben reklame nje produkti japonez qe ka lidhje me shendetin qe quhet Facial Fitness Pao. Produkti te siguron nje stervitje te fytyres dhe ai mund te quhet vertete sensacioni me i madh ne fushen e stervitjes pas Shake Weight. Facial Fitness Pao eshte prej plastike dhe mbahet midis dhembeve dhe ajo tundet se bashku me koken. Qellimi i saj pervec te dukurit qesharak? Ai stervit te gjithe muskujt e fytyres dhe ju jep nje buzeqeshje te fresket – nje buzeqeshje aq te mrekullueshme sa ajo e Ronaldos. Nese doni te keni nje fytyre gati te “punuar me dalte” si ajo e Ronaldos, ja sekreti.

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale