10 figura të shquara që janë pushuar nga puna - Business Magazine Albania

10 figura të shquara që janë pushuar nga puna


Shumë punonjës i druhen pushimit nga puna. Mos u shqetësoni nëse jeni pushuar nga puna pasi kjo ju ka ndodhur dhe figurave më të shquara. Në shumë raste një pushim nga puna mund të jetë një mundësi për të filluar diçka të re.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0