Kinë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Projekti i suksesshëm HELLO, shpallet Inovacioni i Vitit nga ICT Awards

Mobile

Përse indianët nuk blejnë iPhone?

Slideshow

10 Punët më të paguara në botë

Teknologji

Treni i ri i ndërtuar në Kinë nuk ka nevojë për hekurudhë

Personazhe

Ky sipërmarrës miliarder u bë njeriu më i pasur në Kinë

Teknologji

Android OS është numri një në Kinë

Marketing

Warren Buffett është imazhi i ri i Coca-Colës

Slideshow

Ky është një vit rekord për femrat miliardere. Ja arsyeja pse.

Lajme

Si po mashtrohen bizneset shqiptare nga hakerat?

Lajme

Kina po paguan çiftet për të bërë një fëmijë të dytë

Evente

Team Albania robotics “Robot Reveal”

Qershor 29, 2017
6 PM- 7:30 PM

Shkolla verore “Aftesitë menaxheriale dhe Lidership”

Qershor 30, 2017
2:00 PM - 5:00 PM Korrik 2

Imazhi i ri i aplikacionit Baboon

Korrik 1, 2017
8:00 AM - 8:00 PM

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00