ekran Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Përse u krijua iPhone?

Marketing

Si mund t’i mbijetojnë markat uljes së reklamave në TV?

Teknologji

Me iOS 11 nuk keni pse të pyesni më miqtë tuaj për fjalëkalimet e tyre të Wi-Fi

Teknologji

Samsung prezanton në Kosovë Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Teknologji

Televizorët Samsung QLED bëhen seria e parë në botë e televizorëve ‘CalMAN ready’ që sigurojnë kalibrimin automatik për HDR

Marketing

Si munden markat të eleminojnë ndërrimin e kanaleve gjatë reklamave?

Mobile

6 gjërat që Samsung Galaxy S8 i bën më mirë se iPhone

Teknologji

Pse duhet të ruhemi nga Smart TV?

Teknologji

BMW drejt makinave pa pasqyra

Strategy

Si të mbroni sytë tuaj, në qoftë se jeni gjatë gjithë ditës para ekranit?

Evente

Team Albania robotics “Robot Reveal”

Qershor 29, 2017
6 PM- 7:30 PM

Shkolla verore “Aftesitë menaxheriale dhe Lidership”

Qershor 30, 2017
2:00 PM - 5:00 PM Korrik 2

Imazhi i ri i aplikacionit Baboon

Korrik 1, 2017
8:00 AM - 8:00 PM

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00