Shkence

Doni të dini çfarë i bën Coca Cola stomakut tuaj?

Shkence

Fëmijët, të cilët bëjnë punë shtëpie rriten më të suksesshëm

Teknologji

Hulumtuesit francezë do t’iu paguajnë £ 13,000 për të qëndruar në shtrat për 2 muaj

Teknologji

Shpiket bateria më e re, e cila kthen nxehtësinë e trupit në energji elektrike

Shkence

Shkencëtarët krijojnë diellin më të madh artificial në botë

Shkence

A e dini sa të pisëta janë paratë tuaja?

Shkence

Shkenca konfirmon që njerëzit absorbojnë energjinë nga të tjerët

Teknologji

Elon Musk dhe SpaceX po çojnë njerëz në Hënë

Teknologji

NASA zbulon sistemin e jashtëzakonshëm të 7 planetëve me madhësi sa Toka që mund të ofrojnë jetë

Faqe 1 nga 17123...E fundit »