Mobile

Nokia 3310 rikthehet me baterinë që zgjat 1 muaj dhe me Snake

Teknologji

Samsung Zgjeron Portofolin e Tabletëve me Galaxy Tab S3 duke ofruar argëtimin dhe produktivitetin e pajisjeve të lëvizshme

Teknologji

Apple do të lançojë në Mars 4 iPad të rinj

Teknologji

Kamera e re e iPhone 8 i kalon të gjitha pritshmëritë

Mobile

WhatsApp është aplikacioni i fundit që do të kopjojë “Snapchat Stories”

Teknologji

EasilyDo sjell aplikacionin e tij Email në Android

Mobile

Epoka e BlackBerry tashmë ka përfunduar plotësisht

Teknologji

Kompania Apple vlerësohet me 699 miliardë $ duke thyer rekord

Teknologji

Ju pëlqen apo jo, videot në Facebook do të luhen vetë me zë të lartë

Faqe 3 nga 27« E para...234...E fundit »