Teknologji

Çfarë duhet të dimë për Samsung Galaxy S8?

Teknologji

Cila kompani e telefonëve Android është më e shpejtë me përditësimet?

Teknologji

Apple do të arrijë rekordin e 1 trilionë $ nga shitjet e iPhone

Teknologji

Zbulohen të dhëna të reja për iPhone 8

Teknologji

Ja cili do jetë smartphone-i i së ardhmes, i pathyeshëm dhe shumë i lirë

Teknologji

Dalin imazhet e para të Galaxy S8, çfarë ndryshimesh do të ketë?

Teknologji

Ja çfarë duhet të bëni kur doni t’iu kthehen paratë për një aplikacion të blerë

Teknologji

Ja cilët janë telefonat që mbajnë më shumë bateri

Teknologji

Asus Zenfone AR sjell telefonin me kamera 92 megapiksel

Faqe 1 nga 23123...E fundit »