High-Tech

Mikrovala juaj mund t’ju përgjojë?!

Neada Muçaj 4 ditë më parë
Teknologji

Linja e televizorëve QLED 2017 Samsung vlerësohet me çertifikimin UHD Alliance Premium

High-Tech

Tashmë dhe stetoskopi bëhet një mjet high tech

Lajme

Hyperloop testohet për herë të parë në shkretëtirën e Nevadës

Lajme

Elon Musk mund të rregullojë krizën e energjisë në 100 ditë. Ja se si.

Teknologji

Samsung Prezanton Televizorët e Rinj Lifestyle në Eventin e Lançimit Global në Paris

Teknologji

Këto 3 shpikje janë e ardhmja e modës

Lajme

Facebook lançon aplikacionin e saj të parë dedikuar realitetit virtual, Facebook 360

Teknologji

Samsung prezanton Gear VR e re me telekomandë, duke zgjeruar ekosistemin e Gear VR për një eksperiencë më të lehtë dhe më të këndshme

Teknologji

A do të bëhet kjo teknologji revolucioni i së ardhmes?

Faqe 1 nga 32123...E fundit »