Media&PR

Ketan Makwana – Sipërmarrës, Investitor dhe Trajner është pjesë e panelit të Infocom World Albania

Media&PR

Nxënës dhe studentë nga 11 Shkolla dhe Universitete kërkojnë suksesin në Albanian ICT Awards

Media&PR

Çfarë ndodhi në puntatën e dytë të “Do you have an idea”?

Media&PR

Këshilla e Richard Branson për të folurin në publik

Media&PR

Ja cila ështe pyetja që CEO i YouTube bën në intervistat e punës

Media&PR

CEO i Microsoft u dërgon një e-mail të jashtëzakonshëm punonjësve të tij pas një dështimi epik

Media&PR

Pse ka rëndësi tipografia – veçanërisht në çmimet Oscars?

Media&PR

Çfarë thotë studimi francez për shtypin shqiptar të viteve 1848–1939?

Media&PR

Një vajzë 7 vjeçare i kërkon Google-it punë dhe merr një përgjigje personale nga CEO i tij Sundar Pichai

Faqe 1 nga 14123...E fundit »