Marketing

Heineken po synon të bëhet lider i tregut të pijeve pa alkool

Marketing

Dove krijon shishet e reja të shampos për çdo lloj trupi dhe njerëzit po tallen me të

Marketing

Ndiqni këto këshilla për një rrjetëzim më të mirë

Marketing

Si të bëheni shefi i vetes tuaj me pak ose aspak para?

Marketing

Pse po e përdor Coca-Cola Jennifer Aniston për reklamën e Smartwater?

Marketing

Reklama e Pepsit, një dështim për kompaninë

Marketing

Warren Buffett është imazhi i ri i Coca-Colës

Marketing

Si mund të ishte Instagrami në shekullin 17?

Marketing

Rory Sutherland, zëvendës presidenti i Ogilvy & Mather UK është folësi kryesor i Spark.me 2017

Faqe 1 nga 17123...E fundit »