Lajme

Tashmë mund të aplikoni online për liçencë në aktivitetin e fermave

Lajme

Mark Zuckerberg krijon një fond prej 5 milionë $ për të ndihmuar mësuesit e Silicon Valley që të përballojnë jetesën

Lajme

Të pastrehët në Angli po ndërtojnë shtëpitë e tyre në kontenierët e transportit

Teknologji

Google Drive së shpejti do t’ju lejojë të ruani të gjithë dokumentat e kompjuterit tuaj

Lajme

“Inhalator” shpikja e kosovarit nga Peja mbrohet me patentë

Sipërmarrje

Me ide e kreativitet, përmes vetëpunësimit, drejt ëndërrave

Lajme

Mollët e Korçës nisin të eksportohen në tregjet aziatike dhe afrikane

Lajme

Jaguar Land Rover krijon 5,000 vende të reja pune

Travel

Viza “French Tech” mirëpret talentet e teknologjisë nga e gjithë bota në Francë

Faqe 3 nga 241« E para...234...E fundit »