Travel

Sa bakshish duhet të lini në vendet europiane? Po në Shqipëri?

Travel

Me SmartWings mund të udhëtoni direkt nga Tirana në Pragë

Lajme

Gjermania miraton ligjin për përgjimin e mesazheve në WhatsApp dhe Skype

Lajme

Cila është arsyeja që e çoi CEO-n e Uber drejt dorëheqjes?

Lajme

Gjirafa.Biz iu sjell bregdetin shqiptar më pranë jush

Lajme

Sistemi arsimor finlandez vjen edhe në Kosovë

Lajme

EasyPay po eksploron mënyra të reja për të revolucionarizuar pagesat elektronike dhe transfertat e parave në Shqipëri

Teknologji

Jack Ma: “Përse njerëzit janë një hap përpara makinerive dhe robotëve?”

Lajme

Produktet “Made in China” pushtojnë Shqipërinë, ja cilat prej tyre nuk duhet t’i konsumoni

Faqe 2 nga 241123...E fundit »