Media&PR

Aza Raskin, “Mjeshtëri i Dizajnit” dhe sipërmarrësi serial, është folësi i ri i Spark.me 2017

Sipërmarrje

Pastiçieri i suksesshëm shqiptar i cili ka hapur shkollën për të përvetësuar artin kulinar në Slloveni

Sipërmarrje

Sipërmarrësi Halit Avdiaj furnizon të gjithë Europën me bimë mjekësore

Lajme

Ja si po e luftojnë papunësinë këto gra të Kosovës

Lajme

Kompania kosovare “Formon” fiton çmimin Gold në garën e dizajnit “A’Design Award”

Lajme

Eksporti i produkteve organike do të bëhet me certifikata elektronike

Teknologji

Çfarë ndryshon në rregulloren e re për dronët?

Lajme

Stone Castle merr pjesë në panairin më të madh të verave në botë

Lajme

Pse po krijohen bizneset kopjuese?

Faqe 2 nga 16123...E fundit »